O regionie Związek Członkowie Władze Uchwały Biuro

Świadczenie usługi w zakresie pełnienia funkcji panelisty/eksperta/specjalisty podczas dwudniowego panelu eksperckiego organizowanego w dniach 29 i 30 września 2014 roku, na potrzeby realizacji projektu „Międzysektorowa współpraca czyli wspólnota samorzą

Uprzejmie informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Wykonawcy nw. zamówienia, termin panelu eksperckiego zaplanowanego na 29 i 30 września br., został przesunięty na październik br. W związku z tym postępowanie na świadczenie usługi w zakresie pełnienia funkcji panelisty/eksperta/specjalisty zostało wstrzymane. Termin realizacji panelu eksperckiego zostanie podany niezwłocznie po jego ustaleniu i jednocześnie wznowione zostanie postępowanie.

 

Zapraszamy do składania ofert, których przedmiotem jest świadczenie usługi w zakresie pełnienia funkcji panelisty/eksperta/specjalisty podczas dwudniowego panelu eksperckiego nt. standaryzacji w zakresie polityk publicznych w szczególności poprzez współpracę administracji publicznej i organizacji społecznych, organizowanego w dniach 29 i 30 września 2014 r., na potrzeby realizacji projektu „Międzysektorowa współpraca czyli wspólnota samorządowa w innym wymiarze” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty należy składać w terminie do 12 września 2014 r. do godz. 13.00.

Poniżej znajdą Państwo szczegóły zamówienia:


  

Zapytanie ofertowe

1 063 KB


  

Załącznik nr 1 - Formularz oferty

227 KB


  

Załącznik nr 2 - Oświadczenie dot. Oferenta

187 KB


  

Załącznik nr 3 - Umowa

200 KB

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

powrót na górę strony

Polecamy

Projektowanie stron: Lioosys