O regionie Związek Członkowie Władze Uchwały Biuro

Wiadomości Związku


Seminaria tematyczne dla nauczycieli
28.03.2017

27 i 28 marca br. odbyły się pierwsze seminaria edukacyjne organizowane dla nauczycieli z wszystkich placówek edukacyjno-oświatowych z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego uczestniczących w konkursie #NieTrujSąsiada w ramach partnerskiego projektu "Gmina z (dobrą) energią! Modelowa kampania edukacyjno-informacyjna na rzecz ograniczania niskiej emisji oraz promocji efektywności energetycznej" współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Katowicach.

 

 

Podczas zajęść przedstawione zostały podstawowe informacje na temat niskiej emisji, technologie OZE oraz rodzaje i efektywności poszczególnych technik grzewczych. Zaprezentowano również materiały wykorzystywane podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz pomysły na organizację zajęć tematycznych.

 

 

 

 

Dodatkowo, Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, jako partner merytoryczny naszego projektu, zadeklarował gotowość do przeprowadzenia warsztatów i prelekcji poświęconych niskiej emisji, przeznaczonych dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

 

Odwiedź stronę www projektu: www.gminazenergia.pl
Zajrzyj po więcej materiałów na oficjalną stronę akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/gminazenergia/

Niniejsza publikacja nie stanowi oficjalnego stanowiska WFOŚiGW w Katowicach
powrót na górę strony

Polecamy

Projektowanie stron: Lioosys