O regionie Związek Członkowie Władze Uchwały Biuro

Wiadomości Związku


Subregion Zachodni na rzecz pakietów turystycznych
06.12.2017

W spotkaniu, które odbyło się 5 grudnia br., w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku uczestniczyli Członkowie Grupy Roboczej ds. Promocji Turystycznej Subregionu Zachodniego, przedstawiciele i zarządcy atrakcji turystycznych Subregionu Zachodniego, oraz zaproszeni goście.

 

Na spotkaniu zostały poruszone tematy związane z tworzeniem pakietów turystycznych, na przykładzie Miasta i Gminy Żarki,
o których opowiedziała Pani Katarzyna Kulińska - Pluta - Kierownik Referatu Promocji Gminy, Turystyki i Kultury Urzędu Miasta
i Gminy Żarki.

 

Na temat korzyści płynących z tworzenia partnerstw lokalnych wypowiedzieli się także Pani Agnieszka Sikorska - Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej oraz Pan Adam Hajduga - Kierownik Referatu Promocji Dziedzictwa Industrialnego w Wydziale Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

 

Przedstawiciele atrakcji turystycznych Subregionu Zachodniego zostali zachęceni do stworzenia pakietów edukacyjnych dla zorganizowanych grup szkolnych, które mogłyby zostać zamieszczone w wydawnictwie, jakie Biuro Związku planuje wydać na początku przyszłego roku.
powrót na górę strony

Polecamy

Projektowanie stron: Lioosys