Czcionki:
Kontrast:

Akcja „Nie truj sąsiada” wraca! W nowym projekcie konsultacje dla mieszkańców i bezpłatne analizy energetyczne

Dodano: 24.05.2019
NIETRUJ_BANER_1280x1280px_fb

Pomimo iż sezon grzewczy już za nami, temat niskiej emisji i smogu nie może zostać zepchnięty na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, przystępują do kolejnej edycji projektu „Gmina z (dobrą) energią”.

 

Uzyskaj bezpłatną analizę energetyczną

Zastanawiasz się nad zmianą ogrzewania i dociepleniem domu? Chcesz poznać orientacyjne koszty inwestycji, a także dowiedzieć się, jakie będą koszty użytkowania nowego systemu grzewczego? Skorzystaj z bezpłatnej analizy energetycznej w ramach projektu „Gmina z (dobrą) energią 2”, realizowanego przez wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Jak to zrobić? Wejdź na stronę www.analiza.gminazenergia.pl podaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojego budynku (listę potrzebnych informacji znajdziesz TUTAJ), prześlij online wypełniony formularz i gotowe! W ciągu dwóch tygodni otrzymasz od nas drogą mailową bezpłatną analizę energetyczną dla Twojego domu. Dowiesz się z niej między innymi, jak ograniczyć zapotrzebowanie na energię oraz jakie korzyści w Twoim przypadku da optymalizacja systemu grzewczego.

Analizy są całkowicie bezpłatne, a warunkiem ich uzyskania jest wyłącznie wyrażenie zgody na kontakt ze strony firm partnerskich. Partnerami projektu „Gmina z (dobrą) energią 2” są firmy TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. oraz Viessmann Sp. z o.o.

 

Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie – odwiedź punkty konsultacyjne

Wszystkich zainteresowanych na przykład wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnych punktów konsultacyjnych, które regularnie będą organizowane na terenie miast i gmin całego Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii systemów grzewczych, a także zapoznać się z informacjami na temat programu “Czyste powietrze”.

Najbliższe spotkania:

  • Gmina Nędza, 3 czerwca (poniedziałek), Urząd Gminy Nędza (sala narad). Punkt funkcjonował będzie w godzinach od 12.00 do 17.00.
  • Powiat Raciborski, 4 czerwca (wtorek), Starostwo Powiatowe w Raciborzu (Plac Okrzei 4, pokój 101). Punkt funkcjonował będzie w godzinach od 12.00 do 17.00.
  • Miasto Jastrzębie-Zdrój, 6 czerwca (czwartek), Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój. Punkt funkcjonował będzie w godzinach od 12.00 do 17.00.

W ramach Miasteczka Energii nasi eksperci będą również w:

  • Miasto Radlin, 2 czerwca (niedziela), Dzień Dziecka w Radlinie – Plac Radlińskich Olimpijczyków.
  • Wodzisław Śląski, 7 czerwca (piątek), Dni Wodzisławia – Rodzinny Park Rozrywki.

Terminy kolejnych spotkań i wydarzeń uzupełniać będziemy na bieżąco!

Zachęcamy do śledzenia naszego facebook’owego fan page’a, na którym zamieszczać będziemy wszystkie najświeższe informacje dotyczące naszych działań.

Działanie jest elementem projektu “Gmina z dobrą energią 2” realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Partnerami projektu są firmy Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. oraz Viessmann Sp. z o.o.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem: +48 732 888 349.