Z okazji Dnia Samorządowca składamy wszystkim Samorządowcom – Włodarzom, Radnym, Pracownikom Urzędów oraz jednostek samorządowych serdeczne podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniach na rzecz lokalnych społeczności.
Dziękujemy za współpracę oraz podejmowanie wyzwań, które realnie wpływają na jakość życia mieszkańców.
Życzymy Państwu wielu sukcesów, satysfakcji z pełnionej misji, nieustającej energii, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności – zarówno zawodowej, jak i osobistej.
Dyrektor Związku wraz z pracownikami.