Czcionki:
Kontrast:

Informatorzy turystyczni w Subregionie

Dodano: 29.04.2014
Informatorzy turystyczni w Subregionie

W dniach 24 i 25 kwietnia w naszym regionie gościli pracownicy Punktów Informacji Turystycznej z całego województwa śląskiego. Około 40-osobowa grupa informatorów odwiedzała najważniejsze atrakcje turystyczne Subregionu Zachodniego.

Zwiedzanie atrakcji odbyło się w ramach cyklu szkoleń w województwie śląskim, którego celem jest wyposażenie informatorów turystycznych w szeroką wiedzę na temat najciekawszych atrakcji i obiektów na mapie turystycznej regionu. Aby wiadomości przekazywane turystom oraz mieszkańcom przez informatorów były interesujące, prawdziwe oraz wyczerpujące, powinni oni doskonale znać ofertę atrakcji turystycznych. Najlepszym na to sposobem jest osobista wizyta w danym miejscu.

Jako współorganizator szkolenia jesteśmy przekonani o tym, że konsekwentne działania promujące ugruntują pozycję regionu na mapie turystyki weekendowej woj. śląskiego. Organizatorami szkolenia krajoznawczego w Subregionie Zachodnim byli: Związek Subregionu Zachodniego z siedzibą w Rybniku oraz Śląska Organizacja Turystyczna w Katowicach.

Informatorzy turystyczni w Subregionie

Informatorzy turystyczni w Subregionie