Czcionki:
Kontrast:

Rozpoczęła się V edycja Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”

Dodano: 07.07.2015
Samorząd, który wspiera MŚP

Ogólnopolski program „Samorząd, który wspiera MŚP” jest przedsięwzięciem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Organizatorem Programu jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Program jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem Programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora.

W tym roku odbywa się już V edycja Programu. W gronie Laureatów trzech pierwszych edycji Programu znalazły się Bydgoszcz, Bytom, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Kalety,  Pawłowice, Sosnowiec i Zabrze, a ich Włodarze otrzymali statuetki Liderów, którzy wspierają MŚP. W ramach III i IV edycji Programu Kapituła przyznała również wyróżnienia honorowe.

W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników V edycji Programu, Kapituła wyłoni Laureatów, którzy otrzymają certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” z podaniem roku edycji, z pełnym prawem jego użytkowania we wszelkich działaniach informacyjnych, promocyjnych i marketingowych. Przyznanie certyfikatu w jednej z kategorii programu jest równoznaczne z przyznaniem Marszałkowi, Staroście, Prezydentowi, Burmistrzowi lub Wójtowi wyróżnienia i statuetki „Lider, który wspiera MŚP”. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

W przypadku zainteresowania udziałem w Programie prosimy o zapoznanie się z dokumentami: „Regulamin Programu” oraz „Warunki udziału w V edycji Programu” oraz przygotowanie wypełnionego i podpisanego wniosku i ankiety wg dostępnych wzorów. Wniosek i ankietę należy złożyć lub przesłać do dnia 30 września 2015 roku na adres:

Biuro Programu „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP”

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

ul. Opolska 15, 40-084 Katowice

Zachęcamy Państwa gorąco do przesyłania zgłoszeń do dnia 30 lipca 2015 roku. Zgłoszenia, które wpłyną do Biura Programu w tym terminie, zostaną zwolnione z opłaty rejestracyjno-weryfikacyjnej.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Programu

Warunki udziału w V edycji Programu

Wzór wniosku

Wzór ankiety

W przypadku zainteresowania Programem prosimy o kontakt:

Biuro Programu „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP”

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

ul. Opolska 15, 40-084 Katowice

tel. 32 35 111 98

e-mail: awanat@rig.katowice.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.