Czcionki:
Kontrast:

Sukcesy na targach we Wrocławiu

Dodano: 11.04.2013
Sukcesy na targach we Wrocławiu

W miniony weekend tj. od 5 do 7 kwietnia Subregion Zachodni promował ofertę turystyczną naszego regionu podczas Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. Kolejna już piąta edycja tego wydarzenia przyciągnęła na Halę Stulecia nie tylko wystawców z Polski i zagranicy, ale także dużą liczbę odwiedzających.

Na stoisku regionalnym województwa śląskiego ofertę swoją prezentowały także miasta Jastrzębie Zdrój, Częstochowa, Katowice, Zawiercie, Zabrze, Bielsko-Biała, powiaty bielski i żywiecki, a także stowarzyszenia, Śląska Organizacja Turystyczna, Związek Gmin Jurajskich, Stowarzyszenie Podziemne Trasy Turystyczne Polski, Śląsk Cieszyński i Euroregion Beskidy oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Konkursy dla odwiedzających, występy na scenie i warsztaty plastyczne to tylko niektóre atrakcje, które zostały przygotowane przez organizatorów stoiska.

Na stoisku regionalnym oprócz stałych podwystawców promowało się także miasteczko Westernowe Twinpigs z Żor, którego animatorów – kowboja oraz więźnia, można było spotkać na stoisku. Twinpigs zostało w 2012 roku uhonorowane Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Turystyczne po raz kolejny okazały się dla regionu udane. Głosami Jury w konkursie na Najlepsze Stoisko – województwo śląskie otrzymało nagrodę główną. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce ostatniego dnia targów – 7 kwietnia – na scenie głównej.

Sukcesy na targach we Wrocławiu

Sukcesy na targach we Wrocławiu

Sukcesy na targach we Wrocławiu

Sukcesy na targach we Wrocławiu