Czcionki:
Kontrast:

Szkolenie „Dokumentacja kadrowa, świadectwa pracy, odpowiedzialność porządkowa pracownika w samorządzie A do Z”

Dodano: 26.04.2022
Dziennik ustaw

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie: „Dokumentacja kadrowa, świadectwa pracy, odpowiedzialność porządkowa pracownika w samorządzie A do Z”, które odbędzie się w Rybniku, przy ul. Rudzkiej 13c, w auli na I piętrze, w dniu 13 maja 2022 r. w godzinach od 09:00 do 14:00.

Adresaci szkolenia:  pracownicy JST w tym komórek zajmujących się problematyką objętą szkoleniem z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Program szkolenia:

  1. Dokumentacja kadrowa.
  2. Świadectwa Pracy.
  3. Obowiązki informacyjne pracodawcy względem pracownika .
  4. Odpowiedzialność porządkowa pracownika.

Prowadzący:

Michał Olesiak

Prawnik z wieloletnim stażem w PIP oraz ukończoną aplikacją sędziowską. Na co dzień zajmuje się prawem oświatowym i związkowym. W trakcie swojej praktyki zawodowej audytował ponad 100 regulaminów ZFŚS. Wdrażał Regulaminy ZFŚS w kilkudziesięciu placówkach oświatowych, a także w branży komercyjnej, m.in. w grupie PKP Energetyka SA (4500 pracowników), Saint Gobain Glassolutions.  Członek rady programowej miesięcznika „Kadry i Płace w Administracji”, autor publikacji wydawanych nakładem Głównego Inspektoratu Pracy, ZUS, wydawnictwa Presscom. Doświadczony trener prawa pracy. Stale współpracuje w obszarze prawa pracy z działami personalnymi dużych firm produkcyjnych.

Zgłoszenia: Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO  do dnia 11 maja 2022 r.

Informacji udzielają:
Martyna Piechoczek, tel. 32 422 24 46, biuro@subregion.pl

Agata Albrecht, tel. 32 422 24 46, a.albrecht@subregion.pl