Czcionki:
Kontrast:

VII Targi Funduszy Europejskich

Dodano: 04.11.2013
VII Targi Funduszy Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego serdecznie zaprasza na VII edycję Targów Funduszy Europejskich, które w tym roku będą trwały od 12 listopada 2013 roku.

Targi rozpoczną konferencje panelowe w Katowicach, podczas których chcemy przybliżona zostanie problematyka przyszłego okresu programowania, dlatego zaproszony został przedstawiciel Centralnego Puntu Informacyjnego, który powie o możliwościach wsparcia w przyszłym okresie programowania, z kolei przedstawiciel Urzędu przedstawi założenia RPO WSL na lata 2014-2020. Jeśli chodzi o szczegółowe obszary, organizatorom zależy na skoncentrowaniu uwagi na tych tematach, które będą niezwykle istotne w przyszłym okresie programowania, a które jednocześnie – ze względu na swą specyfikę – dotyczą niezwykle trudnych zagadnień. Będą to: innowacyjność oraz fundusze zwrotne.

W tej wyjątkowej, bo kończącej obecny okres programowania, edycji, organizatorzy postanowili przygotować dla Państwa coś specjalnego. Beneficjenci Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprezentują Państwu efekty wdrażania funduszy europejskich w niekonwencjonalny sposób. I tak będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję do tego, by zobaczyć występy zespołów regionalnych; grup teatralnych; kółka rolniczego czy mażoretek. Organizatorzy mają nadzieję, że przygotowane przez zespoły prezentacje nie tylko Państwa zainteresują, lecz także będą stanowić inspirację do tego, że warto ubiegać się o fundusze.

Nieprzypadkowe są miejsca wszystkich spotkań organizowanych w ramach targów – to miejsca, które otrzymały dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

12-19 LISTOPADA 2013 Katowice, Wręczyca Wielka, Czerwionka-Leszczyny, Pruchna, Pszczyna.

Już tradycyjnie, w ramach Targów Funduszy Europejskich, odbędą się konferencje Europejskiej Współpracy Terytorialnej oraz Programu Operacyjnego Ryby.
Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

źródło: UMWSL