Czcionki:
Kontrast:

“Witaj Przygodo”. Nowy katalog wycieczek edukacyjnych

Dodano: 24.04.2018
Witaj Przygodo - Informator dla grup - okładka

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowsze wydawnictwo przygotowane przez biuro Związku Subregionu Zachodniego. Katalog promocyjno  – turystyczny pt. Witaj Przygodo, to oferta skierowana do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych.  Jego celem jest zachęcenie do miłego spędzenia czasu wolnego w naszym regionie. Wydawnictwo może być również wspaniałą inspiracją dla rodzin z dziećmi. Wszystkie przedstawione w nim wycieczki, można modyfikować i dostosowywać pod wymagania konkretnej grupy odbiorców.

Katalog miał już swoją premierę na Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBALNIE w Katowicach w marcu br. Został on tam przyjęty z dużym zainteresowaniem zarówno przez organizatorów turystyki, touroperatorów, przewodników turystycznych jak i przez przedstawicieli placówek oświatowych.

W wydawnictwie można znaleźć 22 propozycje wycieczek edukacyjnych dla grup. Każda z nich to połączenie edukacji i dobrej zabawy w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego. Poniżej znajduje się katalog w wersji elektronicznej do pobrania.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia atrakcji naszego regionu!

Katalog w wersji drukowanej przekazany został do placówek edukacyjnych w regionie, dostępny jest również w Punktach Informacji Turystycznej na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Druk katalogu został dofinansowany ze środków Śląskiej Organizacji Turystycznej.

 

LOGO ŚÓT