Czcionki:
Kontrast:

Zapraszamy wystawców i zwiedzających na VII Targi „OGRO-DOM”

Dodano: 15.04.2011
Zapraszamy wystawców i zwiedzających na VII Targi „OGRO-DOM”

W programie znajdują się wystawy wyposażenia dla domu i ogrodu – stolarka otworowa, materiały wykończeniowe, budowlane, podłogi, ogrody, krzewy i sadzonki, ale także: pokaz ratownictwa medycznego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Biertułtowach, wystąpienie żużlowców RKM Rybnik, pokazy nowego sprzętu budowlanego oraz nowych systemów zamocowań, porady hodowli roślin w tym możliwość zakupu sadzonek, wystawa prac wychowanków z warsztatów terapii zajęciowej z Subregionu Zachodniego, spotkania z znanymi sportowcami oraz szereg imprez towarzyszących.

Wystawcom oferowana jest powierzchnia podstawowa bez zabudowy o wymiarach 2,5m x 2,5m (zasilanie 220V do 2 KW) – 320,00 zł brutto. Każda następna powierzchnia o wymiarach 1mx2,5m – 128,00zł. Organizatorzy zapewniają: całodobową ochronę targów wraz z monitoringiem, pomoc techniczną przy organizacji stanowisk, możliwość sprzedaży swoich towarów, promocja wystawców w internecie, spoty radia targowego, reklamę na telebimie w centrum Radlina

Podczas targów odbędzie się losowanie cennych nagród wśród zwiedzających. Organizatorzy najlepszego stoiska i najlepszego produktu otrzymają wyróżnienia. 2-3 maj 2011r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Radlinie przy ul. Korfantego 17. Wypromuj swoją firmę na Tragach „OGRO-DOM”.