Czcionki:
Kontrast:

Fundusze Europejskie dla edukacji. Nowe szanse. Nowe możliwości. Nowa jakość – konferencja

Dodano: 07.11.2023

Jak Fundusze Europejskie wpływają na edukację i jak mogą zmienić jej oblicze w najbliższej przyszłości?

Przyjdź 16 listopada 2023 r. do MCK w Katowicach na konferencję „Fundusze Europejskie dla edukacji. Nowe szanse. Nowe możliwości. Nowa jakość” i zainspiruj się dobrymi praktykami, osiągnięciami i doświadczeniami kadry pedagogicznej z całej Polski!

To nie będzie kolejna konferencja, podczas której będziemy Was przekonywać, że warto skorzystać z Funduszy Europejskich. Wszyscy dobrze wiemy, że WARTO, a mimo to wciąż za mało się dzieje, żeby system edukacji w Polsce oferował:

  • nowoczesne rozwiązania,
  • nowatorskie podejście do kształcenia
  • i przyjemność, jaka powinna płynąć z procesu nabywania wiedzy.

Dlatego na naszą konferencję zaprosiliśmy głównie PRAKTYKÓW – renomowanych pedagogów i nauczycieli (również takich nagrodzonych tytułem Nauczyciela Roku), dyrektorów szkół i wykładowców akademickich z różnych regionów Polski, którzy opowiedzą nam o swoich doświadczeniach, dobrych praktykach, trudnościach i sukcesach w realizacji różnego typu programów edukacyjnych.

Chcemy, żeby było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego eksperci od edukacji z całego kraju będą mogli wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniami. Chcemy czerpać od nich INSPIRACJĘ na lepszą przyszłość dla naszych szkół!

Zapisy na konferencję trwają od 24 października do 14 listopada. Więcej informacji znajdziesz w dziale: Weź udział w szkoleniach i konferencjach

Więcej informacji dostępnych na stronie:
https://funduszeue.slaskie.pl/czytaj/fe_dla_edukacji_konferencja